O nás

 

O nás

Vitajte na stránkach spoločnosti ALLFIRE SERVIS s.r.o.. Zaoberáme sa predajom rôznych druhov hasiacich prístrojov, hasiacich hadíc, príslušenstva a pod.

Predmetom činnosti spoločnosti sú opravy, plnenie, revízie prenosných hasiacich prístrojov od domácich a zahraničných výrobcov.

Naša spoločnosť vykonáva kontroly pojazdných, prenosných hasiacich prístrojov a požiarnych vodovodov v zmysle vyhlášky MV-SR číslo 719 /2002 a 699/2004, ako aj opráv hasiacich prístrojov a požiarnych vodovodov v rámci Slovenska. 

V posledných rokoch sme sa stále častejšie stretávali s potrebami posúdenia protipožiarnej bezpečnosti, nielen vo fáze prípravy výstavby alebo inštalácie, ale aj posúdenia a prehodnotenia protipožiarnej bezpečnosti stávajúcich objektov a v neposlednej miere aj technológii, ktoré nemalou mierou prispievajú k zvýšeniu požiarnej bezpečnosti.

Svojím odborne vzdelaným personálom a spolupracujúcimi špecialistami poskytujeme komplexné služby protipožiarnej ochrany.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /nfsmnt/hosting2_1/2/4/241e8de2-b295-4644-89f2-f37710b44523/allfire.sk/web/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399